Epimedyumlu Macun Hakkında

Cinsel gücü daha üst seviyelere çıkardığı için alternatif tıpta yeri önemli olan epimedyumlu macun halk arasında da keşiş külahı otu ya da azgın teke otu olarak bilinmektedir. Çin’de birçok alanda yetiştirilen ve de dünya da da serada yetiştirilebilen bu otun M.Ö 200 yılından bu yana erkeklerde iktidarsızlık sorununu da ortadan kaldırdığı bilinmektedir.  

Epimedyum bitkisi tamamen kullanılmaz cinsellik amacıyla kullanılan bölümü yapraklarıdır. Özellikle de kurumuş olan yaprakları çok etkilidir. Eskilerde otun yenildiği biliniyor olsa da bugün macun şeklinde özel olarak hazırlanarak satışı yapılmaktadır. Bitki hayvanlar üzerinde denenmiş ve farelerde cinsel isteğin arttığı gözlemlenmiş  

Epimedyum ilacı uyarıcı bir etkiye sahiptir. Erkeklerde iktidarsızlık sorununu çözmesinin yanı sıra kadınlarda genital bölge yanlarına sürüldüğünde libidoyu uyardığı biliniyor. Erkekler için en büyük korku cinsel performansın düşmesi ve de cinsel birlikteliğin gerçekleştirilememesi halidir. Kadınlarda bu durum cinsel isteksizlik şeklinde gerçekleştiği için kadınlarda da aynı ölçüde önemlidir. Epimedyumlu macun hem erkeğin hem de kadının çok rahat bir biçimde kullanabilmesi için uygun bir üründür. Ürün afrodizyak etkisinin yanı sıra cinsel bölgelerdeki sinirleri uyandırdığı için problemleri köklü bir şekilde çözebilecek kapasitedir. Bu anlamda özellikle erkeklerde iktidarsızlık, penisin küçük olması, erken boşalmalar gibi sorunlarda kadınlarda ise vajina hassasiyetinin ortadan kaldırılarak cinsel isteğin artırılmasında etkili bir biçimde kullanılmaktadır.  

Ürünün kullanılacağı pek çok yer var diyebiliriz. Genelde cinsellikte ön plana çıkıyormuş gibi görünse de aslında yüksek tansiyonu da dengelediği bilinmektedir. Bu anlamda ostropoz, dikkat dağınıklığı ve odaklanma gibi sorun yaşayan kişiler de etkindir.

Kadınlar da ve erkeklerde önemli etki gösterebilmesi için kullanım şekli birbirinden farklıdır. Bunun için uygun dozun belirlenmesi gerekir.  Aynı zamanda problemin büyüklüğü ve de zamanı kullanılan tedavi zamanına göre değişiklik gösterebilecektir.

Sonuç olarak diyebiliriz ki cinsel probleminizi artık bir kenara bırakma zamanı geldi. Alacağınız bir epimedyumlu macun sayesinde artık mutlu birlikteliklerde sizi bekliyor olacak. Eski gücünüzün daha da üzerine çıktığınızı görebileceksiniz.